Dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite için play attention eğitimsel programı

Çocuklar sıkılma duygusuyla nasıl baş edebilir?

Play Attention

NASA Patent Konseyi onaylı, dikkat eksikliği ve hiperaktivite için ilaçsız eğitimsel programdır.

Play Attention artık Türkiye’de! NASA çalışmalarına dayanan, dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunu olan bireylere yardım için geliştirilen sistem, dikkat eksikliğine çözüm konusunda dünya lideridir. Play Attention günümüzde Amerika’da ve birçok Avrupa ülkesinde kliniklerde, özel hastanelerde, evlerde kullanılan en son teknoloji ürünü NASA Patent Konseyi onaylı, dikkat eksikliği ve hiperaktivite ilaçsız eğitimsel programdır.

Dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunu olan 5 yaş ve üzeri çocuklarda, ayrıca yetişkinlerde dikkat ve algı problemini en aza indirerek okul ve iş başarısının artmasına yardımcı olur. Sistemin başarısı bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış olup Amerikan Havacılık ve Uzay Kurumu NASA’da astronotların, olimpiyat takımlarında sporcuların, Hava Kuvvetlerinde pilotlarının dikkat seviyelerini artırmak için kullanılmaktadır.

Play Attention sistemi, dikkat ve odaklanma ile ilgili beyin dalgalarını okuyan yüksek teknolojili kola takılan bir cihaz ve bu cihazın gönderdiği sinyallere göre çalışan eğitici bilgisayar oyunlarından oluşur.

Play Attention, Dünya’daki tüm diğer dikkat ve hafıza eğitim sistemlerinden daha fazla sayıda ve daha uzun zamandır kullanılmaktadır.

Play Attention ile çocuklar klavye, fare veya joystick olmadan sadece düşünceleri ile oyun oynamayı seviyorlar. Hem eğleniyorlar hem de dikkatlerini toplamayı öğreniyorlar. Play Attention, Dünya’daki tüm diğer dikkat ve hafıza eğitim sistemlerinden daha fazla sayıda ve daha uzun zamandır kullanılmaktadır.

Haftada 2-3 gün 45-50 dakikalık eğitim ile 2 ay sonunda değişiklikler görmeye başlarsınız. Ödevleri zamanında bitirmeyi, dikkati dağıtmadan çalışmayı, gündüz rüyalarını azaltmayı öğrenebilirsiniz. Daha yüksek başarı derecelerine ve daha iyi davranışlara artık ulaşabilirsiniz. Dünya lideri, NASA teknolojili Play Attention sistemi ile çocuğunuz eğlenerek gelişebilir, başarılı ve planlı olmayı öğrenebilir!

Kadıköy Kızıltoprak ve Mecidiyeköy merkezlerimizde seans alabilir ve bizden bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Kızıltoprak ve Mecidiyeköy merkezlerimizde seans alabilir ve bizden bilgi alabilirsiniz.