Play Attention: Dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite için

Dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite için play attention eğitimsel programı

Çocuklar sıkılma duygusuyla nasıl baş edebilir?

NASA Patent Konseyi onaylı, dikkat eksikliği ve hiperaktivite için ilaçsız eğitimsel programdır.

Play Attention artık Türkiye’de! NASA çalışmalarına dayanan, dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunu olan bireylere yardım için geliştirilen sistem, dikkat eksikliğine çözüm konusunda dünya lideridir. Play Attention günümüzde Amerika’da ve birçok Avrupa ülkesinde kliniklerde, özel hastanelerde, evlerde kullanılan en son teknoloji ürünü NASA Patent Konseyi onaylı, dikkat eksikliği ve hiperaktivite ilaçsız eğitimsel programdır.

Dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunu olan 5 yaş ve üzeri çocuklarda, ayrıca yetişkinlerde dikkat ve algı problemini en aza indirerek okul ve iş başarısının artmasına yardımcı olur. Sistemin başarısı bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış olup Amerikan Havacılık ve Uzay Kurumu NASA’da astronotların, olimpiyat takımlarında sporcuların, Hava Kuvvetlerinde pilotlarının dikkat seviyelerini artırmak için kullanılmaktadır.

Play Attention sistemi, dikkat ve odaklanma ile ilgili beyin dalgalarını okuyan yüksek teknolojili kola takılan bir cihaz ve bu cihazın gönderdiği sinyallere göre çalışan eğitici bilgisayar oyunlarından oluşur.

Play Attention, Dünya’daki tüm diğer dikkat ve hafıza eğitim sistemlerinden daha fazla sayıda ve daha uzun zamandır kullanılmaktadır.

Eğlence ve dikkat çalışması bir arada

Play Attention ile çocuklar klavye, fare veya joystick olmadan sadece düşünceleri ile oyun oynamayı seviyorlar. Hem eğleniyorlar hem de dikkatlerini toplamayı öğreniyorlar. Play Attention, Dünya’daki tüm diğer dikkat ve hafıza eğitim sistemlerinden daha fazla sayıda ve daha uzun zamandır kullanılmaktadır.

Haftada 2-3 gün 45-50 dakikalık eğitim ile 2 ay sonunda değişiklikler görmeye başlarsınız. Ödevleri zamanında bitirmeyi, dikkati dağıtmadan çalışmayı, gündüz rüyalarını azaltmayı öğrenebilirsiniz. Daha yüksek başarı derecelerine ve daha iyi davranışlara artık ulaşabilirsiniz. Dünya lideri, NASA teknolojili sistem ile çocuğunuz eğlenerek gelişebilir, başarılı ve planlı olmayı öğrenebilir!

Play Attention çalışması Kızıltoprak/Kadıköy ve Mecidiyeköy merkezlerimizde çocuk gelişim uzmanı Ayşim Topuzlu İncesulu tarafından koordine edilmektedir.

Bilgi ve kayıt için bizi arayabilirsiniz:
Telefon: 0216 550 9910 & 0212 249 9048
Mobil telefon ve WhatsApp: 0535 952 8993
E-posta göndermek için sayfamız.
Kızıltoprak/Kadıköy Adres: Fenerbahçe Mah. Bağdat Caddesi Nazlı Apt. No: 78/11 34726 Kızıltoprak/Kadıköy
Mecidiyeköy Adres: Büyükdere Cad. Garaj Sok. Andsoy Apt. No:4/8 K:4 Fulya Mah. 34394 Şişli/İstanbul

0 cevaplar

Cevapla

Yazıyla ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.
Buraya yorumlarınızı yazabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir