Kurumlar ve İş Dünyası için Strateji ve Go

MediaMarkt kurumsal eğitimimizden bir kare

İş Dünyası İçin Strateji ve Go

Klasik zeka ve strateji oyunlarının zirvesinde sayılan Go katılımcılar için en üst düzeyde bir zihinsel egzersiz fonksiyonunu yerine getirirken oyuncunun analitik düşünme ve hesaplama yeteneklerini geliştirir. İş dünyası için strateji ve Go bir arada çok yönlü bir momentum yaratır.

İstanbul Go Okulu olarak iş dünyasına yönelik olarak düzenlediğimiz etkinliklerdeyse Go oyununun ayrılmaz bir parçası olan strateji, esneklik, verimlilik ve belirsizlikle mücadele gibi kavramların üstünde duruyoruz ve bu kavramlarla ilişkili becerileri doğal bir süreç içerisinde geliştiriyoruz. Klasik bir beyaz yaka olmanın ötesinde, karşılaştığımız her duruma yüksek bir farkındalık ve özgün bir analiz becerisiyle yaklaşabilmek için zihinlerimizi esnetiyoruz.

Sun Tzu ve Strateji

Kurumsal eğitimlerimizde Sun Tzu geleneği üzerinden strateji okumaları yapıyoruz ve bildiğimiz dünyaya başka bir paradigmadan bakabilme becerilerimizi geliştiriyor. Uzak Doğu savaş deyişleri ve strateji söylevleri üzerinden tarihte, iş hayatında, popüler kültürde fırsatları, tehditleri, potansiyelleri somut vakalar üzerinden farklı bir gözle inceliyoruz.

RNA Değişim Yönetimi‘yle birlikte düzenlediğimiz “Go & İş Dünyası Kavramları Atölyesi”ndeyse Go tahtasından yola çıkarak ve Uzak Doğu savaş ve strateji kütüphanesinden de faydalanarak “Liderlik”, “Algı Yönetimi”, “Öncelik Yönetimi”, “İletişim-İlişki Yönetimi” ve “Değişim Yönetimi” başlıklarını çalışıyoruz.kurumsal eğitimler için referanslarımız

İş Dünyasına Yönelik Etkinliklerimizden Kareler

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumunuza özel atölye, etkinlik ve sponsorluk çalışmaları için bizimle irtibata geçiniz.

cocuk-ve-oyun