Ülkü Aşaröz ile Şan ve Piyano Dersleri

Ülkü Aşaröz ile Şan ve Piyano Dersleri

@Bağdat Caddesi, Kızıltoprak/Kadıköy

Çocuklar ve yetişkinler için
(6 yaş ve üstü)

Adres: Bağdat Caddesi Nazlı Apt. No: 78/11 34726 Kızıltoprak/Kadıköy

Bilgi ve kayıt için: 0216 550 9910 | 0535 952 8993

ŞARKI SÖYLEMEK MUTLULUKTUR

Ülkü Aşaröz ile özel şan dersleri
-Oyunculuk , müzik ya da müzikal bölümleri sınavlarına mı hazırlanıyorsunuz?
-İçinizde bir yerlerde, çok derinde kalan bir istek mi güzel şarkı söylemek?
-Yeteneklerinizi geliştirip bir müzik grubunda solist olmak yada enstrüman eşliğinde rahatça şarkı söylemek mi istiyorsunuz?

Şarkı söylemek için müzik eğitimi

Ses ve nefes tekniklerinin öğretildiği, kulak eğitimi ile çok sesli duyuş ve ritm duyarlılığının verildiği, ses perdesinin pesten tize kadar olabildiğince geliştirildiği, doğal ve öz güvenli beden dili ve sahne duruşunun kazandırıldığı ayrıca öğrenciye özel repertuvar çalışmasının yapıldığı şan dersleri; sadece şarkı söylemek için değil, mesleki performansında sesinin deforme olmasını istemeyen, sesini daha doğru kullanıp, doğru nefes almayı öğrenmek isteyen herkese açık bir eğitim programıdır.

Ülkü Aşaröz ile özel piyano dersleri
Çocuklar & Yetişkinler için

7 yaş itibariyle her yaşa yönelik haftada 1 saat eğitmen ile birebir metotlu klasik piyano eğitimi öğrencinin becerisine ve birikimine göre organize edilir.

Eğitmen: Ülkü Aşaröz

Sanatçı & sahne sanatları eğitmeni:

İstanbul doğumlu sanatçı Ülkü Aşaröz anne ve babasının müzik sevgisi ve yönlendirmesiyle 5 yaşında mandolin, piyano ve bale dersleri almaya başladı.

Muammer Sun, Cenan Akın ve Selahattin Evcil gibi Türk çağdaş müziğinin büyük müzisyenlerinden dersler alarak hem korolarda hem de tiyatro ve dans gösterileriyle zenginleşen aktif bir ortaokul ve lise dönemi geçirdi.

Ankara Üniversitesi DTCF tiyatro oyunculuk ana sanat dalına yönelerek, hocası Prof. Dr. Nurhan Karadağ ile dans tiyatrosu ve müzikal üzerine çalışmalar yaptı. Stüdyo Ankara’da çeşitli cıngıllar, tiyatro ve reklam müzikleri hayata geçirdi.

Sanat ve Müzik Dersleri

Pek çok tiyatro eserinde oyuncu ve yönetmen olarak çalıştı. Dizi, drama,  sinema ve reklam oyunculuğu yaptı. Sahne sanatları eğitmeni kimliği ile çocuk, genç ve yetişkinlerden oluşan sanat topluluklarını sahneye hazırladı. 2000 yılı Eurovision Şarkı Yarışmasında TRT’nin oluşturduğu 8 kişilik jüri kurulunun içinde yer aldı.

3 yıl, dünyanın çeşitli yerlerinden gelerek ülkemizde okuyan üniversite öğrencilerden oluşan “Dünya Renkleri Korosu”nun şefliğini yaptı ve koroya bir albüm hazırladı. Sanatçı, çocuklar için bestelediği şarkılardan oluşan ve “Öncü Müzik”ten çıkan “Sadece Çocuklar İçin” isimli albümüyle çocuk gösterilerine ve konser programlarına katılmaktadır.

Ankara’da bulunduğu dönem içerisinde sanat çalışmalarının yanı sıra yaratıcı drama, diksiyon, bale, step aerobik ve aerodans dersleri verdi. Ülkü Aşaröz halen Meditatif dans dersleri ile ruh-zihin-beden bütünlüğü ve nefes, omurga farkındalığı ve yaratıcı drama, sahne ve kamera oyunculuğu teknikleri üzerine çeşitli gruplara eğitmenlik yapmaktadır.

Sorularınız ve kayıt için bizimle irtibata geçebilirsiniz.