Vazişta Stili Hatha Yoga Çalışması

Nefesle senkronize edilmiş hareket akışlarının, yaşam gücü Prana’dan aldığı destekle, bedenin tıpkı dans eder gibi yükselip alçalması anlamına gelir. Yumuşak geçişlerle vücutta ki blokajlar bırakılır ve zihni gevşetmeyi araştırırız.

@Kızıltoprak, Kadıköy

Her Pazartesi 10.30 – 11.30 arasında.

Ücret: Tek ders: 40 TL

Adres: Bağdat Caddesi Nazlı Apt. No: 78/11 34726 Kızıltoprak/Kadıköy

Bilgi ve kayıt için: Telefon 0216 550 9910 | Whatsapp 0535 952 8993

Neden Yoga?

California Üniversitesi’nde yapılan araştırmalarda 8 hafta boyunca haftada 4 defa, 10 dakika nefes, 15 dakika ısınma ve 30 dakika asana-duruşlarla yoga pratiği katılımcıların kas gücü %31, esnekliği %188 ve nefes kapasitelerinin %7 oranından artış gözlemlenmiştir. Bu bağlamda Yoga pratiğinin sağladığı bütünsel fayda çok açıktır.

Hatha Yoga

Eğitmen Yeliz Atakanı hakkında:

Amatör olarak yoga eğitimi almaya başladığı dönemlerde, beden ve zihne sağladığı esnekliği, içsel gelişimi geliştirip etrafındaki insanlara da aktarabilmek icin 2014 senesinde İstanbul Yoga Merkezi’nde Hindistan Vivekananda Yoga Üniversitesi’nin akımından ilerleyerek yoga öğretmenlik eğitimi almıştır. Halen Tansağtürk Akademi, Fenerbahçe Orduevi, Terraflowers Ruhsal Dönüşüm Merkezi ve İstanbul Go Okulu’nda Yoga eğitmenliği yapmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Yazıyla ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.
Buraya yorumlarınızı yazabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir