yepyenigün

Yepyenigün Eğitim Danışmanlık 2018 yaz dönemi kişisel gelişim eğitimlerini İstanbul Go Okulu Kadıköy Kızıltoprak merkezinde gerçekleştiriyor.

Bilgi ve kayıt kayıt için: 0216 550 9910 | 0212 249 9048 | 0535 952 8993
Adres: Bağdat Caddesi Nazlı Apt. No: 78/11 34726 Kızıltoprak/Kadıköy (Florence Nightingale karşısı, QNB Finansbank üstü)
Konum: https://goo.gl/i55jz2
Eğitimin AdıHedef KitleKazançlarınızTarihlerFiyat
Yeni Çağda İletişmek ve İletişim ModelleriKendini geliştirmek ve anlamak isteyen herkes…Nasıl bir dünyada yaşadığınızı, toplumun içindeki yerinizi ve etkinizi fark eder; yeniçağın insanı olmaya aday olarak yaşam içinde etkin bir rol oynarsınız… Zannettiklerinizin yerini gerçekliğiniz alır.7-8-9 Temmuz (3 Gün)

11.00 – 19.00

1.050 TL
Yeni Çağın Satış TeknikleriSatış departmanında çalışan tüm satış elemanları ve yeni başlayanlar, satış potansiyelini üst düzeye çıkarmak isteyenler…Yeni çağın bilgisine hakim olarak yeni bilgilerle sağlıklı satış yaparak dürüst ve güvenilir satış yapmayı öğrenerek, satış anlayışına yeni bir bakış açısı kazanırsınız…13-14-15 Temmuz (3 Gün)

11.00 – 19.00

1.290 TL
Liderlik EğitimiHer yaşın bir liderliği vardır… Kendi yaşına uygun liderlik vasfını fark etmek, açığa çıkarmak isteyen herkes…Liderlik nedir? Öncülük nedir? Diktatörlük nedir? Ve tüm kavramların gerçek niteliğine yolculukla yaşamın iplerini sevgi, saygı ve hoşgörü ile eline almayı öğretir…25-26-27 Temmuz (3 Gün)

11.00 – 19.00

1.050 TL
Ebeveyn EhliyetiTüm anne babalar ve tüm anne ve baba adayları…Acaba anne ve baba olmaya hazır mısınız? Yetkinlikleriniz ve yeterlilikleriniz neler? Hazırbulunuşluk, korunum ilkeleriyle geleceğe güvenle bakabilen sağlıklı bir çocuk yetiştirmek için artık ehliyetiniz VAR…29-30-31 Temmuz & 01-02 Ağustos (5 Gün)

11.00 – 19.00

4.645 TL
(Çiftler için)
Algı / Konsantrasyon ve MotivasyonDikkatini ve farkındalığını en üst düzeye çıkarmak isteyenler. Algı ve konsantrasyon bozukluğu yaşayan, motivasyon eksikliği içinde olan tüm genç ve yetişkinler…Sorunun derinliğine inmeden yüzeysel ve güncel çözüm yolları ile yaşamı yaşanabilir hale getirmeyi sağlar…05-06-07 Ağustos (3 Gün)

11.00 – 19.00

1.750 TL
Zaman yönetimi ve notaların gizemiyle zamana bakış…Yöneticiler, çalışanlar, ebeveynler, gençler…Vakit / zaman / süre kavramlarını işler ve güncel yaşamda doğru konumlandırma sağlar… Müzikli, notalı, ses ve nefes teknikleriyle uygulanan eğitimdir…08-09-10 Ağustos (3 Gün)

11.00 – 19.00

3.760 TL
Evlilik EhliyetiEvli çiftler ve evlenmek üzere olan gençler, genç hissedenler…Evlilik öncesi terapi niteliğinde uygulanan bir eğitimdir, algıyı genişletir ve kişide farkındalık sağlar, sağlam temeller üzerine kurulu bir evlilik oluşturmada etkin rol oynar. Evli çiftlerin evliliğe bakış açısını değiştirir…11-12-13-14-15-16-17 Ağustos (7 Gün)

11.00 – 19.00

5.850 TL
(Çiftler için)

Sorularınız ve kayıt için bizimle buradan irtibata geçebilirsiniz.

Yepyenigün Kişisel Gelişim Eğitimleri Hakkında

Her bir eğitim için sertifikasyon sistemimiz ve katılım belgemiz mevcuttur..
Bir çok eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz terapi özelliğini taşır.
Alınan her bir bilgi eğitim ve danışmanlık hizmeti, öncelikle danışanın yaşamında konuya istinaden, sonrasında tüm topluma olumlu etki yaratarak anahtar görevi görür…
Tüm diğer eğitimlerin uygulanışını, uygulanmışlığını kolaylaştırır…
Bazı hizmetlerimiz bir doktorun, bir psikoloğun yerini tutmaz ancak destektir…
Yetkinliğimiz Aile ve Bireysel danışmanlık, Usta öğreticilik ve Halkla İlişkiler üzerinedir, belgelidir..
Terapi teknikleri patentlidir…
Tüm hizmetlerimiz danışanların alıcılığına ve potansiyeline bağlı olarak yapılır ve etki eder…

Eğitmenimiz PINAR PINAR kimdir?

1980 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümü mezunu. Serbest meslekle ilgilenen bir anne ve öğretmen olan bir babanın ilk çocuğu. Çocukluğunu babasının mesleği nedeniyle çeşitli şehirlerde ve doğa ile iç içe geçirdi. Ailesiyle birlikte 8 yaşında yaşamının en önemli adımlarını atmakta olduğunu henüz bilmediği şehre, İstanbul’a yerleşti.

İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini devlet okullarında yaptı. Okul yaşamı boyunca kitabi bilgileri yetersiz buldu ve kendini geliştirmek için çeşitli faaliyetlere katıldı. En büyük öğretmeninin babası olduğunu düşünerek onun desteklediği yollarda kendini geliştirdi.5 yaşında başladığı halk oyunları sayesinde bedensel zarafet ve kıvraklık kazandığını düşünüyor. Lise yaşamında dereceler alarak bu yeteneğini pekiştirdi. Lise yıllarında dans etmenin de ötesinde neye hizmet ettiğini o zamanlar bilmediği ama şimdi yaşamının gizemini keşfetmek üzere olduğunu anladığı yeni bir şeyle tanıştı. Bu onu çok etkiledi. Okulun klişeleşmiş eğitiminden sıyrılıp müziğin ve dansın birleştiği, soyut kavramların, ruhun halden hale geçişlerinin, duyguların iç içe geçtiği “pantomim tiyatro” ile tanıştı. Görsel ve işitsel yanını dokunsal ve hissedişleriyle zenginleştirdi. Kredili sistemle okuduğu liseden başarıyla ve yarım dönem erken mezun oldu. Mezun olur olmaz iş hayatına atıldı.

Yaşamdaki tek amacının öğrenmek ve paylaşmak olduğuna inanan ve bu şekilde iş yaşamında erken yaşta yöneticilik pozisyonuyla severek çalışan Pınar yeniden doğduğu ve yeni yönlerini keşfetmeye başladığı  kırılma noktası olan 1999 senesi ona 2003 senesinde kararların alınması ve yürürlüğe konması için bir temel oluşturdu. Yeni öğretmenler ve rehberlerle tanıştı. Kendini geliştirmek ve hizmet ettiği alanı genişletmek üzere sertifikalı “Çocuk gelişimi, psikolojisi ve eğitimi” programına katıldı. Ve daha sonra da bu alanda aileler, okullar, çocuklar, ebeveynler ile çalıştı.

Yaşamına çeşitli branşlardan insanlar katılmaya başladı. Birçok alanda hizmet veren ve tüm branşlardan insanların bir arada toplandığı Merkez Bilgi Alanı vakfında kendini bilme ve tanıma çalışmaları adı altında “sürdürülebilir mutluluk, özgüvenli yaşam, bilinçaltının gücü, algıda sıçrama…vb” konularda birçok seminer, konferans ve uygulamalı tekniklere katıldı.

Halen kendini geliştirme yolunda sonsuz bir skalayla hem öğrenci hem de öğretmen olarak yürümeye devam ediyor. Kendini birçok alanda başarıyla ifade ettiğine inanıyor. Müzik, yaşamının en önemli notası. Bir üniversitenin klasik müzik korosuyla söylüyor ve eğitim alıyor. Arada turnelere çıkıyor. Dans, yaşamının ritmini oluşturuyor.

Son olarak; gittiği kişisel gelişim kurslarından sonra keşfettiği bazı psişik yeteneklerini-uygulamasını henüz daha 20 kişinin yapabildiği-“hipnomasaj” adında bir teknikte buluşturdu. Bu teknikle tüm yaşamsal deneyimlerini ve yeteneklerini birleştirerek daha çok alana ve kişiye hizmet edebileceğine inanıyor.

İlave olarak; RICCON Academy(İsviçre) “Aile Danışmanlığı” sertifikasyonu ile eğitimini ve usta öğreticiliğini geliştirdi.

Kasım 2017 tarihinde de tüm hizmetlerini tek bir çatı altında toplamak üzere ” YEPYENİGÜN Eğitim&Danışmanlık” şirketini kurdu ve halen bu şirkette usta öğretici, aile ve kurum danışmanı ve eğitmen olarak hizmetine devam ediyor.

Sorularınız ve kayıt için bizimle buradan irtibata geçebilirsiniz.