Zihingilizce: İngilizceyi Zihne Aktarım Semineri

Özel Anaokulları Derneği ve AyThink Gelişim’le başladığımız işbirliğimizin ilk etkinliği “Zihingilizce: İngilizceyi Zihne Aktarım Semineri” 08/09 Eylül 2018 tarihlerinde Mecidiyeköy merkezimizde gerçekleşiyor.

——————

Aythink anlatıyor: Zihiningilizce Nedir?

Zihingilizce İngiltere’de dünyaca ünlü bir eğitim adamı olan Tony Buzan tarafından yaratılan IMindMap yazılımı kullanılarak uygulanan, aynı zamanda tüm katılımcılara kişiye özel bir öğrenme metodu sunan bir sistemdir. Kâğıt, kalem ve resim yöntemi ile zihin haritaları kullanılarak da yapılabilir.

Zihingilizce Mindmapper ekibi olarak İngilizceyi, Apple CEO’su Tim Cook’un geçtiğimiz yıllarda tüm dünyaya açıkladığı kodlama sistemine benzer yöntemle, bilgileri hafızaya aktararak uyguluyoruz.

AyThink Gelişim ve Zihingilizce tarafından uygulanacak, dünyada ise benzer eğitimlerin içinde en etkilisi olan Mind Mapping yöntemiyle İngilizceyi bir daha unutmamak üzere çok daha kısa sürede hafızanıza alabilirsiniz.

Özellikle seminerin ilk saatlerinden itibaren İngilizcedeki algınızın nasıl değiştiğini birkaç saat içinde hissedebilirsiniz. Dil öğrenmenin sanıldığı kadar zor olmadığını bizzat yaşayarak göreceksiniz. Özellikle kendi haritalarınızı çıkarmaya başladığınızda bu yöntemi en kısa sürede diğer öğrenme alanlarında da kullanmaya başlayarak siz de bir MindMapper olabilirsiniz.

—————————–

Seminer Konuları:

1. Greeting 2. Introducing People 3. Travelling 4. Talking About Jobs 5. Talking About Feelings 6. Talking About Family 7. Talking About Likes and Dislikes 8. Shopping 9. Asking For and Giving Contact İnformation 10. Talking About Time and Date 11. Talking About Possessions 12. Talking About Abilities


Bilet satın al: https://www.gookulu.com/urun/zihingilizce-ingilizceyi-zihne-aktarim-semineri/

Adres: Büyükdere Cad. Garaj Sok. Andsoy Apt. No:4/8 K:4 Fulya Mah. 34394 Şişli/İstanbul
Konum: https://goo.gl/maps/szMW3VmQaNq

0 cevaplar

Cevapla

Yazıyla ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.
Buraya yorumlarınızı yazabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir