Çocuklar ve gençler için Go eğitimi

Eğitimlerimizden ve etkinliklerimizden kareler

Çocuklar ve Gençler İçin Go Eğitimleri

İstanbul Go Okulu olarak Kadıköy Moda merkezimizde ve online sınıflarımızda açtığımız Go kursları ile çocukları Go ile tanıştırıyoruz. Atölyelere düzenli devam eden öğrencilerimizle ulusal ve uluslararası turnuvalara ve kamplara katılıyoruz.

Çocuklar için Go eğitimlerinde Go’nun temel kurallarını öğrendikten sonra oynadığımız oyunlarda ve yaptığımız çalışmalarda gelecek hamleleri zihnimizde canlandırabilme, bütüncül bir strateji geliştirebilme, esnek ve dengeli olmak temaları üzerinde duruyoruz.

Derslerimizde diğer akıl ve zeka oyunlarından da özellikle faydalanıyoruz. Go oyununa öncelikli zamanı ayırdıktan sonra yeni nesil eğitsel kutu oyunlarına ve Mangala gibi klasik oyunlarla da çocuklar pratik yapabiliyorlar. Bu oyunlar çocukların rahatlamasına yardımcı olurken, motor becerilerini ve görsel belleklerini daha yoğun kullanma şansına kavuşuyorlar. Akıl oyunları dersi Go dersinin devamında sürekli bir modül olarak uygulanmaktadır.

Etik değerler

Taktiksel prensiplerin yanında rakibe saygı, sabır, tevazu gibi değerleri de öğrencilerimize kazandırmaya çalışıyoruz. Dikkat ve sabır oyunla birlikte geliştirdiğimiz beceriler oluyor. Tüm bu çalışmalar takım olarak ve yeni arkadaşlıklar edinerek devam ediyor.

Çocuklar için Go dersi saatleri ve detaylar için aşağıdaki tabloyu inceleyebilir ya da buraya tıklayarak bize ulaşabilir, sorularınıza cevap alabilirsiniz.

2023 SONBAHAR ÇOCUKLAR İÇİN GO KURSLARIMIZ

Online & Moda/Kadıköy

Sınıf eğitimlerimizde sınıf kontenjanı 12 kişidir. Ders süresi 75 dakikadır.
Size uygun sınıfların tespiti ve tanışma dersi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Eylül 2023- Ocak 2023 arasında 15 hafta/dersten oluşan dönem için toplam kayıt ücreti Eylül 2023 itibariyle duyurulacaktır.

Yeni başlayan & orta seviye çocuk grupları

Pazar günleri 12.00 – 13.15
Pazar günleri 13.15-14.30
Pazar günleri 15.00 – 16.15

Kayıt ve bilgi için bizimle iletişime geçiniz. (Mobil telefon ve WhatsApp üzerinden iletişim için 0535 952 8993)

İleri seviye/deneyimli çocuk grupları

Pazar günleri 16.15 – 17.30
Lise için Pazar günleri 17.30-19.00

Kayıt ve bilgi için bizimle iletişime geçiniz. (Mobil telefon ve WhatsApp üzerinden iletişim için 0535 952 8993)

Moda Adresimiz: Doktor Esat Işık Cad. Şevki Bey Sok. No:41 Caferağa Mah. Moda 34710 Kadıköy/İstanbul
Konum için tıklayın!