Go Dojo: Çocuklar ve Yetişkinler için Eğitim ve Pratik

Go Oyunu Eğitimi Dojo📍 Go Dojo yeni başlayan ve deneyimli öğrencilerimizin bir araya geldiği ve pratik yaptığı buluşmamızdır. Go Dojo’da, eğitmenlerimiz gözetiminde yapılan Go maçları analiz edilir, problemler çözülür, akıl oyunları oynanır ⚫⚪
.
📍 Ayrıca 11 Eylül 2022 Pazar Go Dojomuzda Çay Seromonisi ve Sunumu ile öğrencilerimizin Uzak Doğu çay kültürüne dair bilgi edenmesini ve çay tadımımıza katılmalarını amaçlıyoruz. Sunumu Artizan Tea kurucusu Nilgün Yalçın gerçekleştirecek 🎎
.
📍 Her bir Go Dojo’da o güne özel olarak katılımcılara Japonca bir Go teriminin yazılı olduğu rozet ve ayrıca katılım belgesi verilir.
.
📍 Etkinliğiniz önemli sanat eserlerine ev sahipliği yapan ve iddialı restoranıyla Kalamış Sahil’de yer alan 39Kalamış’ta gerçekleşiyor. 39Kalamış’ın konumu ve görselleri için linke tıklayabilirsiniz: https://goo.gl/maps/JenkMYvXR9L3MG797
.
📍 Etkinlik katılım ücreti çocuklar için 280 TL, yetişkinler için ise 380 TL’dir. Az deneyimli öğrenciler 09.30-12.00 sabah grubumuza, deneyimli öğrenciler 13.00-15.30 öğlen grubumuza, yetişkinler ise 16.00-18.30 akşam grubumuza katılabilir. Tüm gruplar için yeni başlayanlar için ayrıca bir eğitmenimiz olacak. Yani yeni başlayanlar bu gruplardan herhangi birini seçebilir.
.
📍 Etkinliğimize katılım kontenjanla sınırlı olduğu için 09 Eylül 2022 gününden önce kaydınızı tamamlamanızı rica ediyoruz. Etkinlik ücretini link üzerinden ürünü sepete ekleyerek ya da havale ile tamamlayabilirsiniz.
.
📍 Her türlü sorunuz ve kayıt için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Düzenli çocuk Go derslerimiz için bu sayfadan bilgi alabilirsiniz.

Çay Seremonisi ve Sunumu Hakkında

Çay Eğitmeni ve Artizan Tea kurucusu Nilgün Yalçın öğrencilerimize dünyanın farklı çaylarını tanıtırken, onların yetiştirilme, hazırlanma ve tüketilmesi hakkında kısa bilgiler paylaşacak.

Etkinlik kapanışında Nilgün Yalçın büyük Japon çay ustası Sen No Rikyu’nun “Her an bir kere yaşanır.” felsefesinden bizlere kısaca bahsedip, Japon çay seremonisi ve çayların tadımıyla çay kültürünü deneyimlememizi sağlayacak.

Nilgün Yalçın ile çay kültürü hakkında söyleşi

0 cevaplar

Cevapla

Yazıyla ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.
Buraya yorumlarınızı yazabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir