Origami Eğitmen Eğitimi

Origami Eğitmen Eğitimi

@Bağdat Caddesi, Kızıltoprak

Origami eğitmen eğitimi Go ve Strateji Derneği ve İstanbul Go Okulu tarafından Olga Gürgüç eğitmenliğinde gerçekleştirilmektedir.

Süre: 12 saat / 2 gün

Kişi sayısı: Eğitimler en az dört en fazla sekiz kişiyle düzenlenir. Arzu edilirse bireysel olarak da eğitmen eğitimi alınabilir.

Fiyat:
Grup Eğitmen Eğitimi 2 gün/12 saat için: 490 TL
Bireysel Eğitmen Eğitimi 2 gün/12 saat: 790 TL

Adres: Bağdat Caddesi Nazlı Apt. No: 78/11 34726 Kızıltoprak/Kadıköy

Bilgi ve kayıt için: 0216 550 9910 | 0535 952 8993

Programın Amacı

Eğitmen eğitimi programın amacı eğitim kurumları için profesyonel origami eğitimcisi hazırlamaktır. Origami eğitimcisi origami terminolojisini kullanarak bir origami modelini yönergeler üzerinden okuyabilmeli ve öğrencilerine aktarabilecek seviyeye gelebilmelidir.

Program sırasında eğitimci origami tarihi ile ilgili bilgi sahibi olacak; temel katlama tekniklerine hakim olacak ve origamide evrensel kabul edilen sembolleri ve temel şekilleri öğrenecektir.

Bir parça kare kağıtla farklı bir dünya yaratmak!

Japonya’da toplumun küçük yaşlardan itibaren çok önemsediği origami özellikle çocuklarda yaratıcılık, ince motor gelişimi, geometri, sanat sevgisi, hayal gücü gelişimi, hafıza güçlendirme ve sabır gibi konularda fayda sağlar.

Tenshi Jyuku: Geleneksel Japon oyunları ve sanatları

Tenshi Jyuku: Geleneksel Japon oyunları ve sanatları


Tenshi Jyuku ekibimiz

Eğitmen: O. Gürgüç

Origami ülkemizde hemen herkesin duymuş olduğu ancak uzmanlarının pek ender yetiştiği bir sanat eğitimidir. Ülkemizde 2-3 ustadan biri olan eğitmenimiz O. Gürgüç yaklaşık 9 yıldır bir çok sanat eserine imza atmış, Türkiye’nin bir çok kurum ve kuruluşunda atölye çalışmaları düzenlemiş ve seminerler vermiştir. Birçok film ve diziye origami çalışmaları hazırlayan eğitmenimiz yaklaşık 1500’den fazla katlamalı eserleri kendi ürettiği kağıtlarıyla üretmekte ve sergilemektedir.


Origami sanatı hakkında bazı ilginç bilgiler için tıklayın.

Sorularınız ve kayıt için bizimle irtibata geçebilirsiniz.