Artizan Tea Workshop

Otantik dünya çaylarını keşfe hazır mısınız?

çay eğitimi

Artizan Tea Workshop, çayla ilgili alışkanlıklarınızı değiştirmeyi vadediyor!

Sizi dünyanın dört bir yanından, her biri yetiştirildiği bölgeye özgü 22 otantik çayla tanışmaya davet eden Artizan Tea Workshop, çayla ilgili alışkanlıklarınızı değiştirmeyi vadediyor!

Çay eğitmenimiz tarafından gerçekleştirilen Artizan Tea Workshop’ta Camellia Sinensis (çay) hakkında bilgi edinecek, çayın üretim aşamalarını öğrenecek, Türkiye’deki ve dünyadaki serüvenine şahitlik edeceksiniz. Ardından tarafınıza sunulan teorik bilgileri, Çin, Japonya, Tayvan, Sri Lanka, Hindistan, Güney Afrika, Almanya, Güney Amerika ve Türkiye’ye özgü otantik çayları görerek uygulama imkanı bulacaksınız. Çaya dair aklınızdaki tüm soruların cevaplandırılacağı üç saatin sonunda, kadim çay geleneğine sahip iki ülkenin çay seremonisi uyarınca demlenen çayınızı usulünce yudumlayacak ve kendinizi, büyüleyici çay tarlalarını düşlerken bulacaksınız.

Siz de keşiflerle dolu bir maceraya ortak olmak ve bu eşsiz deneyimi bizimle paylaşmak isterseniz, Artizan Tea Workshop’ın gelecek programlarına kayıt olabilirsiniz.

Etkinlik İçeriği:

  • Çay 101
  • 5 otantik dünya çayı tadımı
  • 2 farklı ülke çay seremonisi

Etkinlik Adresi:
Bağdat Caddesi Nazlı Apt. No: 78/11 34726 Kızıltoprak/Kadıköy
(Florence Nightingale karşısı, QNB Finansbank üstü)

Konum: https://goo.gl/i55jz2

Katılım kontenjan ile sınırlıdır.

0 cevaplar

Cevapla

Yazıyla ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.
Buraya yorumlarınızı yazabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir