Kurumsal Eğitimlerimiz 2024: Taktik & Strateji & Go

Kurumsal hayata yönelik Strateji ve Go eğitimlerimiz Mayıs ayında Bilgi Üniversitesi çatısı altında Santral İstanbul Kampüsü’nde🎓Bu eğitimlere bireysel olarak katılabilir ve dilerseniz kurum içi eğitimler planlamak için de değerlendirme şansı bulabilirsiniz 💯
.
🎗️ Taktik ve Strateji Eğitim Programı, 11 Mayıs 2024, 14.00-19.30.
🎗️ Go Oyunu Eğitim Programı, 04 Mayıs 2024, 14.00-19.30.
.
📌 Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü adres: Eski Silahtarağa Elektrik Santralı Kazım Karabekir Cad. No: 2/13 34060 Eyüpsultan/İstanbul
.
📲 Bilgi ve Kayıt için: bilgiegitim@bilgi.edu.tr | 444 0 428

⛩ Taktik ve Strateji Eğitim Programı ⛩

📜 Stratejinin ilk ortaya çıktığı oyun ve savaş alanlarından bugüne değin nice karar tarihin akışını değiştirdi. Alınan kararlar analitik düşüncenin zafer bayrağı taşıdığı bugünlerde bile yoğun olarak kişisel hikayelerimizden, kendimize dair algımızdan ve tekrarladığımız davranış kalıplarından etkileniyor. Bu sebeple benzer hikayelerden haberdar olmak, kendimizin yani insan faktörünün farkına varmak adına değerli.

📜 Bu eğitimde Çin’in büyük strateji ustası Sun Tzu’nun ve onu takip edenlerin deyişlerini başlangıç noktası alarak tarihten savaşlara, sinemadan futbola, ilişkilerden ev hayatına kadar çeşitli örneklerle stratejinin elinin değdiği alanlara dokunuyoruz ve günümüz iş hayatında stratejinin konvansiyonel ve radikal uygulamalarına göz atıyoruz. Strateji hayatın her alanına uygulanabilir ve bunu örnekleriyle görebilmek bakış açımızı genişletmesi adına değerli.

Bilgi ve kayıt için tıklayın!

⚫️ ⚪️ Go Oyunu Eğitim Programı ⚫️ ⚪️

📜 Go, Uzak Doğu’da yaygın klasik bir strateji oyunudur. Basit kurallarına rağmen satranç dahil birçok klasik oyundan çok daha derindir. Go içerdiği zengin olasılıklar nedeniyle oyuncunun hesaplama ve analitik düşünme becerilerini geliştirirken aynı zamanda sezgileri ve görsel algıyı da kullanmaya teşvik eder. Dikkat ve sabır değerleri oyunun içine dahil oldukça artar.

Go bir oyun olduğu kadar bir kültürdür de ve hayata ve sistemlere farklı bir bakış açısı sunar. Go oyunu üzerine yazılmış şiirler ve hakkındaki efsanelerin yanında bugün Kore’de ve Japonya’da sadece Go oyunu üzerine 24 saat yayın yapan TV kanalları vardır. Go oyuncusu olmak uluslararası bir kimliğe sahip olmak demektir.

Go tahtası hayata ve stratejiye dair çok zengin bir düşünme alanıdır. Go’da verimlilik, doğru zamanlama, esneklik ve fedakârlık vazgeçilmez kavramlardır. Oyuncu Go oynarken bu değerleri teorik düzeyde değil pratik düzeyde olağan bir akış içerisinde öğrenir ve içselleştirir.

Bilgi ve kayıt için tıklayın!

Bilgi almak ve kayıt olmak için bize ulaşın:
📞 0216 550 9910
📱0535 952 8993 – WhatsApp
📧 iletisim@gookulu.com
💻 www.gookulu.com

0 cevaplar

Cevapla

Yazıyla ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.
Buraya yorumlarınızı yazabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir